Наукова робота студентів

На факультеті розпочав свою роботу студентський хаб наукових ініціатив «Нова генерація» Бути розумним – це модно!

Сьогодні такі наративи є мейнстріом серед студентської молоді. Адаптовуючись до викликів сьогодення, на Факультеті туризму створено студентський хаб наукових ініціатив «Нова генерація».

Його функціонування покликане всебічно популяризувати науку серед здобувачів вищої освіти, сприяти науково-дослідницькій діяльності та науковій співпраці зі студентами інших структурних підрозділів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Серед ініціатив наукового хабу ‒ організація та проведення заходів з популяризації принципів академічної доброчесності; сприяння в поширенні інформації про наукові заходи, конкурси, стартапи, які проводять ЗВО України, органи місцевого самоврядування, громадські організації.

4 квітня 2024 року, в рамках щорічної звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів за 2023 рік в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на факультеті туризму здобувачі ділилися своїми здобутками наукових пошуків. У засіданні підсекції «Готельно-ресторанної та курортної справи» взяло участь 57 здобувачів.Дискутували на теми українського фаст-фуду, переваг впровадження штучного інтелекту в готельно-ресторанний бізнес, трендів дизайну інтер’єрів закладів ресторанного господарства, сучасних викликів сфери гостинності України. Традиційно найкраща студентська доповідь Кукурудз Романни (1 курс, ОР «Магістр») на тему: «Актуальність та ефективність використання інноваційного обладнання у технологіях приготування ресторанної продукції» буде опублікована у збірнику студентських наукових праць «Еврика». За змістовні та цікаві виступи грамотами нагороджені Грабар Тетяна (І курс, ОР «Магістр») ‒ доповідь на тему: «Заклади ресторанного господарства для відпочинку з дітьми», та Лахманюк Єлизавета ( IV курс, ОР «Бакалавр») ‒ доповідь на тему: «Глемпінг: форма ескапізму та курортна розкіш».

Рішенням Галузевої конкурсної комісії другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2023/2024 в.р. зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Дипломом III ступеня нагороджено магістранта ОПП «Курортна справа» Дудіна Володимира та студента другого курсу ОПП «Готельно-ресторанна справа» Клапчука Тараса (тема наукової роботи «ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ КУРОРТУ «ЯРЕМЧЕ» У НАДВІРНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТЬ»), керівник – д.ін., проф., завідувач готельно-ресторанної та курортної справи Клапчук Володимир Михайлович Щиро вітаємо студентів з зайнятим третім місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2023/2024 в.р. зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Пишаємося нашими студентами та їхніми здобутками.

7 грудня 2023 року на кафедрі готельно-ресторанної та курортної справи визначили переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

В результаті проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 07 грудня 2023 на кафедрі готельно-ресторанної та курортної справи журі визначили студентські наукові роботи для участі у другому турі. Вітаємо переможців й усіх учасників першого туру конкурсу!

22 листопада 2023 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 “Готельно-ресторанна справа”