Події

 «Упівський борщ»

16.10.2019.

14 жовтня в Україні  відзначаються свято Покрови Пресвятої Богородиці. Традиційно Пресвята Богородиця вважається покровителькою Українського козацтва, воїнства та захисницею від ворогів. Крім того, 14 жовтня 1942 року було створена Українська Повстанська Армія. Так склалося, що це день отримав особливого значення у наш час – це День захисника Вітчизни.  Наше сучасне військо стало однією з найбоєздатніших армій Європи, маючи за плечима більше 5 років досвіду боїв російсько-української війни. Жертвами цієї війни, за приблизними даними, вже стало понад 13 тис. українських воїнів та мирних осіб.

Стратегічна мета Української Повстанської Армії – відновлення української державності. Організоване свято це спроба відтворити одного з аспектів життя Української Повстанської Армії – харчування повстанців в польових і святкових умовах.

Виставку сучасної зброї презентує Кафедра військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Мета заходу продемонструвати, що українські партизани не лише успішно вели бойових дій проти  тоталітарних режимів, але були вправними кулінарами. Одна з локацій представлає саме страви УПівців.

   

На музичній локації презентують повстанські пісні: оригінальні та у сучасній інтерпретації.

Студенти та викладачі Кафедри готельно-ресторанної та курортної справи організували та підготували патріотично-мистецьке та гастрономічне тематичне дійство.

 

«Back to the 90’s»

А ви знаєте, що сталося на факультеті туризму 10 жовтня 2019 року?

Якщо ні, то знайте: вечірка «Back to the 90’s».

Прикольна забава в стилі 90-х  – шкіряні куртки, светри «Boys», кислотні лосіни, джинси-варьонки, жуйки  «Love is…».

А ще запальна музика «E-Type», ICE MC, Haddaway, Captain Jack…

Все це організували студенти спеціальності «готельно-ресторанна справа».

Саме в цей четвер ми починаємо тематичні дні! Стань частинкою чогось неймовірного!Приходь в костюмі, бери магнітолу, взувай туфлі до спортивного костюму❤️

Опубліковано Olesia Kulyk Понеділок, 7 жовтня 2019 р.

 

ІІ Барбекю-фест “Пузатий їжак”

24.09.2019 р.

З нагоди Всесвітнього дня туризму, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн кафедра готельно-ресторанної та курортної  справи організувала ІІ Барбекю-фест «Пузатий їжак».факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника . Барбекю, це особливий спосіб приготування страв, найчастіше м’яса чи сосисок на відкритому вогні. Особливістю проведення цьогорічного фесту є, те що дійство відбувається на декількох локаціях. Зокрема локація «Барбекю-батл» – змагання студентських команд спеціальності готельно-ресторанна справа у мистецтві приготування барбекю. Ще однією цікавою локацією є майстер-клас від шефа барбекю ресторанну «Villa Park».  Новинкою ІІ Барбекю-фесту «Пузатий їжак» є дискусійна платформа, де експерти з приготування барбекю матимуть можливість подискутувати та обмінятися досвідом.

Традиційно гостями свята є студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, студенти коледжів Івано-Франківська, учні шкіл, викладачі, ЗМІ. Організатори сподіваються, що цей захід стане традиційним. Це унікальна нагода для студентів спеціальності готельно-ресторанна справа випробувати свої можливості, набути цінний досвід.

#барбекюфест,#міжнароднийденьтуризму